auto motor i sport poleca:

Rolls-Royce Ghost EWB FAB1 Edition: edycja bardzo specjalna

Poleć ten artykuł:

Świat widział już wszystko, także różowy Rolls-Royce nie powinien być zaskoczeniem. Jego zadaniem jest jednak przyciągać wzrok i uświadamiać.

Zobacz całą galerię

Bardzo specjalny Ghost (a przynajmniej specjalnie pomalowany) przygotowany został przez Brytyjczyków wspólnie z firmą FAB1 Million. W jakim celu? Aby zwrócić uwagę na straszną chorobę, jaką jest rak piersi.

Auto wyróżnia się różowym lakierem i chromowanymi akcentami (również koła zostały pokryte chromem). Różowe są nawet dekielki felg.

Wewnątrz znajdziemy, tu bez zaskoczenia, różowe i kremowe wykończenia skórzane. Taki kolor użyto nawet do pokrycia dywaników i… parasolek.

Samochód będzie dostępny przez następny rok w wypożyczalni, a zebrane pieniądze zostaną przekazane fundacji ds. walki z rakiem piersi.

amis

Tagi: Rolls-Royce | Ghost | EWB | FAB1 Edition | rak piersi

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (3)

Samuraj, 17 kwietnia 2013, 17:00

Proponuję redaktora Majcherka. :)

airmatic, 17 kwietnia 2013, 05:59

Jestem za tym, żeby któryś z redaktorów AMiS przetestował na łamach tę wersję - koniecznie z bogatą fotogalerią i autorem bez papierowej torby na głowie :D. Będzie co komentować ;)

Zwirz, 16 kwietnia 2013, 09:34

Świetna inicjatywa! Nie wszystkim oczywiście ten kolor przypadnie do gustu i pewnie też nie wszyscy będą na ten samochód patrzeć jak na coś co ma pomóc w wlace ze straszną chorobą jaką jest rak.
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij