auto motor i sport poleca:

Rolls-Royce Wraith Inspired by Fashion: Designerskie coupe

Poleć ten artykuł:

Inspiracje bywają różne, a designerzy brytyjskiej marki tym razem zapatrzyli się na modę. Tak powstał Rolls-Royce Wraith Inspired by Fashion. 

Zobacz całą galerię

Zapowiadana intrygującymi zdjęciami specjalna wersja Wraitha ujrzała światło dzienne. Zarówno zdjęcia promujące, jak i samo auto są niezwykle ciekawie. Wszystko dzięki światu high fashion, czyli modzie z najwyższej półki, która była inspiracją dla stworzenia tego auta. Z jeszcze większą uwagą niż zwykle potraktowano kwestię kolorystyki, materiałów i jakości wykończenia.

To, co przede wszystkim wyróżnia Rollsa Inspired by Fashion to specjalne malowanie karoserii w dwóch odcieniach bieli: Andalucian White i Arctic White. Lubiącym detale i stylistyczne smaczki z pewnością przypadnie do gustu subtelna linia w kolorze Jasmine, która dodatkowo zdobi piękne nadwozie. Podobne zestawienie kolorystyczne odnajdziemy również w arcyluksusowym wnętrzu. Jedwab, skóra i lakierowane w 9-dniowym procesie drewno tworzą fantastycznie wyglądającą całość. W kabinie znajdziemy również sporo czarnych elementów, bo jak wiadomo, czerń w połączeniu z bielą nigdy nie wyjdzie z mody.

Miejsce oficjalnej prezentacji tej szczególnej edycji Wraitha nie zostało wybrane przypadkowo. Rolls-Royce inspirowany światem mody zaprezentowany został 8 maja tego roku w ramach wydarzenia PRATT Presents Women of Influence in the Business of Style.  Piękne kobiety, wyjątkowe samochody, business i moda. Wszystko się dobrze ze sobą łączy. 

Tagi: Rolls-Royce | Rolls-Royce Wraith | edycja specjalna

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij