auto motor i sport poleca:

Rolls-Royce składa hołd dyscyplinie rugby

Poleć ten artykuł:

Biały lakier, specjalne ornamenty oraz aplikacje podkreślają hołd złożony jednej z najciekawszych dyscyplin sportowych i jej kolebce. Mowa o rugby.

Zobacz całą galerię

Specjalny egzemplarz Rolls-Royce'a Wraith posiada lakier English White. To nawiązanie do koloru strojów zawodników Rugby School, założonej w 1567 w Warwickshire. To miejsce jest uważane za kolebkę tej dyscypliny sportu. Koszulki w bieli noszą obecnie zawodnicy angielskiej reprezentacji w rugby.

Samochód powstał w ramach programu Bespoke, wyróżniają go umieszczone również w kabinie emblematy czerwonej róży - logo angielskiej reprezentacji. Czerwony kwiat umieszczono m.in. na progach modelu Wraith. Wisienką na torcie są 21-calowe, aluminiowe felgi. W kabinie dominuje kolor biały, logo czerwonej róży oraz deska rozdzielcza wykończona fortepianową czernią.

Pod maskę wsadzono standardowy silnik 6,6-litra V12 twin-turbo o mocy 632 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 800 Nm. Rolls-Royce nie podaje końcowej ceny Wraitha History of Rugby.

Tagi: Rolls-Royce | Rolls-Royce Wraith | Rolls-Royce Wraith History of Rugby | Rugby | Bespoke

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij