auto motor i sport poleca:

Salon aut poleasingowych - w końcu kupimy pewne używane?

Poleć ten artykuł:

W Polsce kupno auta używanego to często loteria. Teraz, dzięki pierwszemu salonowi aut poleasingowych, zakup samochodu z drugiej ręki może stać się taką samą przyjemnością, co nowego. Zaznaczmy, że znacznie tańszą przyjemnością.

Salon aut poleasingowych

LeasePlan - lider rynku wynajmu długoterminowego - otworzył pierwszy w Polsce salon samochodów poleasingowych. Firma twierdzi, że to rozpoczęcie nowej ery na rynku aut używanych. I faktycznie zapowiada się ciekawie, bo być może koszmar związany z zakupem auta z drugiej ręki kończy się po wejściu do salonu.

Na obszarze aż 12 200 m2 umieszczono 320 pojazdów różnych marek. Będzie można tam kupić samochody w wieku od 1 do 5 lat, z niewielkimi przebiegami, pochodzące z polskich salonów. O historię serwisowania i wszelkie dokumenty możemy być spokojni. Auta, które wyjadą z salonu będą umyte i mają "wyglądać jak nowe". Najtańsze mają kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Klient indywidualny będzie mógł odliczyć podatek PCC1, a firma 50% lub 100% podatku w zależności od pojazdu. Warunki są więc bardzo atrakcyjne. Dodatkowym atutem jest elastyczna forma finansowania - od przelewu, przez kredyt, na leasingu kończąc. Można skorzystać również z oferty 11 ubezpieczycieli, znajdujących się na miejscu.

"Zarządzając parkiem ponad 25 tys. pojazdów, co roku dokonujemy zakupu aut nowych, które średnio po 36 miesiącach wracają na rynek. Teraz są one dostępne dla każdego, można je zarówno obejrzeć w salonie, jak i na portalu leaseplan.pl" - mówi Marcin Woźniak, kierownik salonu aut poleasingowych.

Salon LeasePlan znajduje się w Warszawie przy ul. Malowniczej 29. Spośród 320 aut znajdziemy tam pojazdy różnych marek, ze wszystkich segmentów, w tym dostawcze do 3,5 tony.

Tagi: leasing | auta używane | salon sprzedaży

Oceń artykuł:

4,20

Skomentuj (4)

Karmex, 20 grudnia 2015, 12:18

Mini coopery mają tylko taki plus, że ładnie wyglądają. Okropnie mało miejsca w środku i niewygodnie. Wolę coś większego. A samo kupowanie samochodów poleasingowych jak najbardziej spoko. 

Enea, 17 grudnia 2015, 14:22

Dobra opcja dla poszukujących używanego auta, czasami to, że mamy udokumentowane naprawy, serwisowania i dokładną historię może nam zaoszczędzić sporo stresów i kłopotów. Widzę mają szeroka oferta prawie jak w salonie z nowymi samochodami. 

ad_bukowski990, 16 grudnia 2015, 16:08

Mini cooper ma swoich zwolenników, ale ja na razie szukałbym czegoś taniego. Nie musi "wyglądać", musi jeździć i być w stanie sprawnym. Z tego, co przeczytałem googlując w różnych miejscach w sieci, wygląda na to, że nie puszczają byle auta do salonu, więc chyba rzeczywiście zapowiada się coś wartego uwagi.

kawenka, 16 grudnia 2015, 11:48

Na to liczę. Jeśli rzeczywistość równa sie z tym, co jest w artykule, to jest niezła alternatywa zarówno przy rozwazaniu kupna nowego auta, jak i uzywanego. Cieszy przede wszystkim duży wybór, nie spodziewala się na start takiej bogatej oferty. Mnie chodiz po głowie kupno takiego czerwonego mini coopera. 
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij