auto motor i sport poleca:

Seat Ibiza ST – pierwsze oficjalne zdjęcia

Poleć ten artykuł:

Seat, Ibiza, Sport Tourer Zobacz całą galerię

Oczywiście zgodnie z przypuszczeniami, produkcyjna wersja straciła wszystkie ciekawe elementy stylistyczne, które w koncepcie IBZ zachwycały zwiedzających zeszłoroczny Salon Samochodowy we Frankfurcie. Nie ma ukrytych klamek tylnych drzwi, designerskich lusterek ani bajeranckich świateł. A i brak pięknej, kremowej tapicerki ze skóry sprawia, że auto wygląda... nudno.

Mierząc 4320 mm ST jest dłuższe od hatchbacka o 180 mm. Jak widać na zdjęciach, większość dodatkowych centymetrów przypadło za tylną oś, co odbije się korzystnie na przestrzeni ładunkowej, która wynosi teraz 430 litrów.

Auto dostępne będzie z trzema silnikami benzynowymi i trzema dieslami z układem common-rail. Możemy się spodziewać, że w gamie znajdzie się m.in. jednostka 1.2 TSI, która ląduje w prawie wszystkich nowych modelach grupy VAG.

Oficjalna prezentacja nowej Ibizy bedzie miała miejsce podczas Salonu Samochodowego w Genewie, a do sprzedaży auto trafi jeszcze latem tego roku.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Seat | Ibiza | ST | kombi Sport Tourer | Genewa 2010

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij