auto motor i sport poleca:

Seat SportCoupe "Bocanegra" - nowa Ibiza?

Poleć ten artykuł:

Seat SportCoupe Zobacz całą galerię

Prototyp Seata ma wskazywać drogę, jaką Hiszpanie podążą w niedalekiej przyszłości. Jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy całkowicie nowa Ibiza, a w przyszłym - duża limuzyna. Oba auta ma łączyć piękny, sportowy design.

"Seat SportCoupe "Bocanegra" to sportowy prototyp, który ma podnieść prestiż naszej marki. Auto ma być przedsmakiem tego, co zrobimy z marką Seat w ciągu najbliższych kilku lat" - powiedział Erich Schmitt, prezes Seata.

"Bocanegra" to niewielkie, 4-metrowe coupe, oferujące jednocześnie sportowe doznania z jazdy, funkcjonalność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Jego nazwa pochodzi od czarnego wlotu powietrza, w który jakby wcinają się "ostre" lampy przednie, wyposażone w technikę LED.

Pod maską prototypu pręży się 1,4-litrowy silnik TSI, współpracujący z nowiutką, jeszcze szybszą, siedmiobiegową, dwusprzęgłową skrzynią DSG. Coupe Seata zaopatrzono w niskoprofilowe opony o rozmiarze 235/35 R19.

Źródło: Informacja własna

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Seat | SportCoupe | Bocanegra | Genewa 2008

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij