auto motor i sport poleca:

Skoda Kodiaq - coraz bliżej premiery

Poleć ten artykuł:

Do premiery Skody Kodiaq nie pozostało już zbyt wiele czasu, a jeszcze nie znamy oficjalnego wyglądu modelu. Czeski producent podgrzewa atmosferę przed premierą kolejnymi wizualizacjami. 

Zobacz całą galerię

Koncept VisionS miał swój debiut w Genewie i od tamtego czasu powoli przeobraża się w wersję produkcyjną Skody Kodiaq. Czeski producent pokazał właśnie kolejne zdjęcia nowego SUV-a, który nadal wygląda bardzo futurystycznie, ale bliżej mu do rzeczywistości.

Skoda Kodiaq zaoferuje największy bagażnik w segmencie. Standardowo pomieści we wnętrzu pięć osób, ale opcjonalnie będzie można wyposażyć ten samochód w trzeci rząd składanych foteli. Z nadwoziem o długości około 4,7 metra auto przeskoczy takie bliźniacze konstrukcje jak Seat Ateca czy Volkswagen Tiguan.

Silniki dostępne w modelu Kodiaq nie zostały jeszcze potwierdzone. Można się spodziewać podobnych wariantów, co w hiszpańskiej i niemieckiej propozycji w tym segmencie. Pod maskę trafią zarówno trzy- jak i czterocylindrowe silniki z turbodoładowaniem. Napęd 4x4 będzie oferowany w standardzie.

Oficjalna premiera Skody Kodiaq odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, które startują już w październiku. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 380 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Skoda | Skoda Kodiaq

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij