auto motor i sport poleca:

Škoda Praktik po liftingu

Poleć ten artykuł:

Skoda, Praktik Zobacz całą galerię

Po Fabii i Roomsterze przyszła kolej na Praktika. Tak jak w wymienionych wcześniej, Praktyk dostał powiększone lampy przednie, ostrzej zarysowaną osłonę chłodnicy i ogromne halogeny w przednim zderzaku.

Przestrzeń bagażowa tego auta ma pojemność 1900 litrów i ładowność od 550 do 640 kilogramów. Zastosowano tu typowe dla samochodów użytkowych rozwiązania. Na przykład trzyczęściową, wodoodporną i antypoślizgową podłogę, która zapewnia całkowicie płaską powierzchnię bagażową oraz skrywa liczne schowki, m.in. na pełnowymiarowe koło zapasowe, czy narzędzia.

Użytkowy charakter samochodu potwierdzają do tego blaszane wypełnienia okien tylnych drzwi oraz metalowa kratka zabezpieczająca tylną szybę. Samochód ma również przesuwaną przegrodę oddzielającą przestrzeń bagażową od pasażerskiej i sześć uchwytów anti-slip, które zapewniają stabilność przewożonych ładunków. To kolejne rozwiązania, które jeszcze bardziej podnoszą poziom funkcjonalności Praktika.

Ceny odświeżonego modelu prezentują się następująco:

 Praktik Cennik

Pełny cennik dostępny jest na stronie producenta - link

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 380 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Skoda | Praktik | lifting

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij