auto motor i sport poleca:

Škoda partnerem I edycji Rajdu Polski Kobiet

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Głównym celem rajdu było zwrócenie uwagi na zdrowie kobiet, z położeniem akcentu na potrzebę przeprowadzania specjalistycznych okresowych badań i leczenie chorób nowotworowych piersi oraz szyjki macicy.
W akcję włączyło się kilka placówek medycznych, które w czasie trwania rajdu umożliwiły bezpłatne badanie mammograficzne i cytologiczne. Przeprowadzono również akcję poboru krwi.

42 uczestniczki utworzyły załogi rajdowe i pokonały łącznie ponad 300 kilometrów. Trasa rajdu wiodła przez ponad 20 miast i miejscowości, przez które przejechały załogi promując badania i profilaktykę onkologiczną (m.in.: Warszawa, Białobrzegi, Trzcianka, Wyszków, Długosiodło, Nowogród, Łomża, Kiermusy, Tykocin).

Załogi jechały autami odpowiednio przygotowanymi do offroadu. Škoda do rywalizacji wystawiła dwa modele Yeti: 1.8 TSI o mocy 160 KM oraz 2.0 TDI CR DPF o mocy 170 KM, oczywiście oba z napędem 4x4. Poza tym, w rajdzie wzięły udział modele innych marek, m.in. Seata, Volvo, czy Citroena.

Meta rajdu znajdowała się w Białymstoku. Na Trakcie Choroskim odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów oraz certyfikatów ukończenia pierwszej edycji Rajdu Polski Kobiet.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 380 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Skoda | rajd kobiet

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij