Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Škoda partnerem I edycji Rajdu Polski Kobiet

Głównym celem rajdu było zwrócenie uwagi na zdrowie kobiet, z położeniem akcentu na potrzebę przeprowadzania specjalistycznych okresowych badań i leczenie chorób nowotworowych piersi oraz szyjki macicy.
W akcję włączyło się kilka placówek medycznych, które w czasie trwania rajdu umożliwiły bezpłatne badanie mammograficzne i cytologiczne. Przeprowadzono również akcję poboru krwi.

42 uczestniczki utworzyły załogi rajdowe i pokonały łącznie ponad 300 kilometrów. Trasa rajdu wiodła przez ponad 20 miast i miejscowości, przez które przejechały załogi promując badania i profilaktykę onkologiczną (m.in.: Warszawa, Białobrzegi, Trzcianka, Wyszków, Długosiodło, Nowogród, Łomża, Kiermusy, Tykocin).

Załogi jechały autami odpowiednio przygotowanymi do offroadu. Škoda do rywalizacji wystawiła dwa modele Yeti: 1.8 TSI o mocy 160 KM oraz 2.0 TDI CR DPF o mocy 170 KM, oczywiście oba z napędem 4x4. Poza tym, w rajdzie wzięły udział modele innych marek, m.in. Seata, Volvo, czy Citroena.

Meta rajdu znajdowała się w Białymstoku. Na Trakcie Choroskim odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów oraz certyfikatów ukończenia pierwszej edycji Rajdu Polski Kobiet.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    W połowie czerwca odbył się Rajd Polski Kobiet. Była to pierwsza inicjatywa Fundacji Teraz Kobiety i miała charakter charytatywny.
    auto motor i sport, 2011-06-30 11:42:52
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij