auto motor i sport poleca:

Skoda szykuje konkurenta dla VW CC

Poleć ten artykuł:

Do targów w Genewie pozostał dokładnie miesiąc, coraz więcej producentów zdradza więc, jakimi nowościami będzie chciał przyciągnąć zwiedzających na swoje stoisko. Skoda pokazała właśnie pierwsze zdjęcie koncepcyjnego modelu VisionC, który, gdyby wszedł do produkcji, mógłby rywalizować z... Volkswagenem CC.

Skoda VisionC

Design tego modelu przyciąga uwagę. Podobać mogą się ostre linie biegnące przez przednią maskę i wzdłuż bocznej linii, a do tego wąziutkie reflektory w kształcie trójkątów. Sama Skoda zresztą potwierdza, że design jej samochodów będzie pełnił coraz większą rolę i że ma prezentować żywiołowość oraz siłę czeskiej marki.

Prezentacja spektakularnie prezentującej się Skody VisionC będzie nie tylko najważniejszym wydarzeniem na stoisku Skody, ale również zapowiedzią, iż największa ofensywa modelowa w historii marki cały czas jeszcze trwa.

Przedstawione zdjęcie pięciodrzwiowego coupe, jak ten koncept charakteryzuje czeski koncern, to naturalnie szkic i "w realu" jego design może odbiegać dość znacznie od naszych oczekiwań. Nie da się jednak nie zauważyć, że Czesi konsekwentnie rozwijają stylistykę swoich modeli i powoli do lamusa odchodzą nudne stylistycznie Skody sprzed kilku czy kilkunastu lat.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 380 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Skoda | koncepty | Genewa 2014 | targi motoryzacyjne | prototyp

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (6)

Samuraj, 18 lutego 2014, 18:58

To by się trochę mijało z celem ...

wasyl, 18 lutego 2014, 18:04

Wydaje mi się że będzie bardziej podobny do Rapida, i raczej VW CC niebędzie wchodzić w drogę

Samuraj, 7 lutego 2014, 18:14

Bardziej to drugie, choć nie tak radykalnie. :)

airmatic, 6 lutego 2014, 21:39

Samuraj chce przez to powiedzieć, że Skody sprzed kilkunastu lat nie były nudne stylistycznie lub że te najnowsze (vide Rapid) to stare nudziary :460889637:

Samuraj, 5 lutego 2014, 23:27

powoli do lamusa odchodzą nudne stylistycznie Skody sprzed kilku czy kilkunastu lat.   Póki co dość kontrowersyjne stwierdzenie ...
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij