auto motor i sport poleca:

Skoda zapowiada "coś dużego"

Poleć ten artykuł:

Od dłuższego czasu mówi się, że Skoda zamierza zaprezentować przedstawiciela segmentu SUV. Właśnie na fanpage`u marki pojawił się teaser, który zapowiada premierę na targach w Genewie.

Skoda planuje "coś dużego", ale na razie nie zdradza szczegółów. Do wyobraźni przemawiają natomiast wielkie drzwi garażowe, których zdjęcie z logiem Skody pojawiły się na Facebooku. Tuż za nimi skrywa się podobno nowy model, którego poznamy bliżej już za miesiąc.

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje o tym, że Skoda planuje wprowadzić na rynek model Kodiak, który powstanie na bazie płyty podłogowej MQB. Niektóre źródła mówią, że samochód będzie nawiązywał technologicznie do drugiej generacji modelu Tiguan.

Pełnowymiarowy SUV Skody będzie oferowany w wersji pięcio- i siedmioosobowej, a długość jego nadwozia będzie wynosić 4,75 metra.

W Genewie pojawi się najprawdopodobniej wersja koncepcyjna, a produkcyjna zadebiutuje dopiero jesienią w Paryżu. Podczas marcowych targów miała się pojawić także nowa odsłona modelu Roomster, ale kilka tygodni temu auto zostało skreślone przez aferę "Dieselgate".

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 380 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Skoda | Skoda Kodiak

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij