auto motor i sport poleca:

Śliwkowe szaleństwo Dodge'a: limitowane Chargery i Challengery

Poleć ten artykuł:

Nie wyróżniają się niczym poza unikatowym lakierem, ale w USA są rozchwytywane. Dodge zaprezentował właśnie kolejną specjalną edycję muscle carów Chargera i Challengera w legendarnym kolorze Plum Crazy.

charger Zobacz całą galerię

Co dziesiąty Dodge Charger lub Challenger to egzemplarz z jednej z licznych edycji specjalnych, wyróżniających się unikatowym kolorem. Amerykański producent w ten sposób skutecznie przyciąga klientów, którzy poza nieziemskimi osiągami tych wozów cenią sobie ich niepowtarzalny wygląd. Najnowsza edycja muscle carów to Plum Crazy, czyli pokryta wyjątkowym, śliwkowym lakierem.

Dodge używa tego koloru w swoich najszybszych wozach już od 1970 roku, a najnowsza generacja tych aut prezentuje się w takiej kreacji zjawiskowo. Auta będą dostępne we wszystkich wersjach silnikowych - od 3,6 V6 po piekielnego Hellcata z doładowanym 6,2 V8. To pierwsza kolorowa edycja tych aut, nieograniczona ilościowo - zamówienia trwać będą od września do końca roku. Dotychczas Dodge stworzył już kilkanaście serii specjalnych aktualnej generacji swoich sportowych wozów, a wśród nich m.in.: Top Banana, Go ManGo, Toxic Orange i Detonator Yellow.

Tagi: Dodge | Dodge Challenger | Charger | srt hellcat | limitowana edycja

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij