auto motor i sport poleca:

Spod skalpela – BMW 1 cabrio

Poleć ten artykuł:

BMW 1 cabrio AC Schnitzer Zobacz całą galerię

Po wizycie u tunera, auto nosi przydomek ACS1 Cabrio. Za jego zmianę odpowiada typowy tuningowy zestaw obowiązkowy w postaci nowego zderzaka przedniego i tylnego z dyfuzorem oraz bocznych nakładek progowych.

We wnętrzu fabryczne elementy zostały zastąpione odpowiednikami wykonanymi z aluminium, czy włókien węglowych. Dla pragnących mocniejszych wrażeń w czasie jazdy, AC Schnitzer przyszykował pakiet zmian dla silników pracujących pod maską modeli 135i, 120d i 123d.

Auta z oboma dieslami między przednimi kołami z bram niemieckiego tunera wyjeżdżają z większymi muskułami, które wyrażają się liczbami 200 i 240 koni mechanicznych, zamiast seryjnych 177 i 204 koni mechanicznych.

W przypadku benzynowego silnika roku 2008 montowanego w 135i, moc wzrasta z 306 do 360 koni mechanicznych. Zastrzyk dodatkowych czworonogów zawdzięcza on nowemu układowi wydechowemu i zmienionemu sterownikowi.

Oczywiście, u AC Schnitzera dostępny jest szeroki wybór felg aluminiowych do BMW serii 1 cabrio w rozmiarach od 17 do 19 cali.

Źródło: AC Schnitzer

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 800 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | 1 | Cabrio | AC Schnitzer

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij