auto motor i sport poleca:

Spotify w modelach Volvo

Poleć ten artykuł:

Serwis Spotify, który służy do odtwarzania i dzielenia się muzyką, będzie dostępny we wszystkich modelach Volvo.   

Zobacz całą galerię

Muzyka w Spotify jest darmowa, wszystko dzięki reklamom. Serwis to również społeczność – wybranymi utworami można się dzielić ze znajomymi. W sumie Spotify zebrało już ponad 20 milionów użytkowników. Ilość dostępnych playlist to ponad miliard!

W autach Volvo (V40, V40 Cross Country, S60, V60, XC60, V70, XC70 i S80) obsługa Spotify odbywa się za pomocą ekranu dotykowego o nazwie Sensus Connected Touch lub… głosu. Użytkownik będzie mógł słowami wybrać piosenkę np. podczas jazdy. Streaming muzyki odbywać się będzie za pomocą modemu 3G/4G lub smartfonu.

Oprócz Spotify użytkownicy Sensus Connected Touch będą w stanie surfować po internecie (nie w czasie jazdy”), otwierać mapy google, korzystać z lokalizatora wolnego miejsca parkingowego czy ściągać kolejne użyteczne aplikacje (np. wskazujące najbliższe serwisy Volvo).

Oprócz Volvo również Ford planuje połączenie Spotify ze swoim systemem Ford Sync AppLink. Na razie będzie on zainstalowany w milionie aut w USA, potem trafi również do Europy.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Spotify | Volvo | muzyka w aucie | internet

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij