auto motor i sport poleca:

Sprinter Brilliant Van

Poleć ten artykuł:

Mercedes Sprinter Brilliant Van Zobacz całą galerię

Słowa "Mercedes" i "luksus" mogą przywodzić na myśl dobrze wyposażony model Klasy S, ale pewnie nikomu nie skojarzą się one ze Sprinterem. A jednak, w Ameryce luksusowy może być nawet ten "dostawczak".

W Los Angeles i Nowym Jorku działa firma Brilliant Transportation, operująca flotą Sprinterów. Na pierwszy rzut oka nie różnią się one od tysięcy zwykłych aut, ale tak naprawdę są ultrawygodnymi limuzynami z większą niż zwykle przestrzenią nad głowami pasażerów. Wewnątrz aut znalazły się wygodne, skórzane fotele, pasujące raczej do domowego salonu niż ciężarówki. Zasiadający na nich mogą oglądać telewizję na dwóch 32-calowych telewizorach LCD, posłuchać muzyki na świetnym sprzęcie audio, albo poserfować po sieci dzięki dostępnemu na pokładzie WiFi. Oczywiście o takich elementach jak skórzana tapicerka w całek kabinie, drewniane podłogi, czy lodówka wspominać nie trzeba.

Planowałeś objazdową wycieczkę po Stanach? Oto Twój idealny środek transportu!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 110 946 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, skrzynia-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | Sprinter

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij