auto motor i sport poleca:

Subaru Forester ts - prawie STI

Poleć ten artykuł:

Niestety, Subaru Forester ts z pakietem "dóbr" STI nie będzie dostępny w Polsce, a nawet w Europie. Ten samochód to inicjatywa australijskiego działu japońskiej marki.

Subaru Forester ts Zobacz całą galerię

W Subaru Forester ts w tym, specjalnym wydaniu chodzi przede wszystkim o wygląd. Inspirowano się tutaj kultową wersją STI i do niej nawiązują 19-calowe felgi od Enkei'a, zderzaki i progi STI, sportowy układ wydechowy, czy obniżone o 15 mm zawieszenie. Do tego dodano jeszcze hamulce Brembo i sporo innych "ekstrasów" wycenionych na 15 tys. australijskich dolarów, jednak klient płaci za nie tylko 7 tys. dolarów.

Co ciekawe, auto nie jest oferowane w tamtejszej najmocniejszej wersji z silnikiem o mocy 280 KM, tutaj pracuje 2-litrowy turbodoładowany bokser o mocy 240 KM. Napęd przekazywany jest stale na cztery koła za pośrednictwem bezstopniowej skrzyni CVT.

Niezależnie na którą wersję kolorystyczną (Crystal White Pearl, Crystal Black Silica lub WR Blue) zdecydują się kupujący, wszystkie modele mają czarne wnętrza. Jednak kabinę ożywiają sportowe akcenty takie, jak czerwony przycisk startera, czy czerwone przeszycia na kierownicy, mieszku dźwigni zmiany biegów, czy boczkach drzwi.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 122 635 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Subaru Forester | STi

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij