auto motor i sport poleca:

Subaru Impreza – małe Legacy

Poleć ten artykuł:

Subaru Impreza Zobacz całą galerię

Impreza po kuracji odmładzającej coraz bardziej przypomina większy model - Legacy. W porównaniu do wersji przedliftowej nie zmieniła się długość i szerokość całego auta, ale o 2,3 cm wzrósł rozstaw osi, co podobno przekłada się na większą przestrzeń na nogi dla pasażerów tylnej kanapy oraz dodatkową przestrzeń w bagażniku. O 20 cm do przodu przesunięto punkt w którym zaczyna się słupek A - dzięki tej operacji przednia szyba jest dużo bardziej pochylona, co dało nadwoziu bardziej opływowy kształt i podobno skutkuje jeszcze łatwiejszym zajmowaniem miejsca w kabinie. A gdy kierowca już do niej wsiądzie zauważy lepszej jakości materiały i błyszczące wstawki, urozmaicające wnętrze.

W Stanach Zjednoczonych pod maską Imprezy pracować będzie dwulitrowy bokser o mocy 148 KM, zestawiony z pięciobiegowym "manualem", albo skrzynią bezstopniową. Dla Europy przygotowano nową jednostkę, o pojemności 1,6-litra. Kiedy i za ile - tego jeszcze nie wiadomo.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 94 666 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Subaru | Impreza

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij