auto motor i sport poleca:

Subaru Levorg: Ceny w Polsce

Poleć ten artykuł:

Po wycofaniu Imprezy kombi i modelu Legacy, Subaru musiało wypełnić lukę w segmencie aut kombi. I tu pojawił się zupełnie nowy model - Levorg. Poznaj, jego ceny w Polsce.

Subaru Levorg Zobacz całą galerię

Subaru Levorg to tak naprawdę model WRX (w Polsce dostępna tylko najmocniejsza odmiana STI) w wersji kombi. Auto z przodu niczym nie różni się od sedana. Na maskę zawędrował charakterystyczny wlot powietrza, grill ma trapezowy kształt, a reflektory z dziennymi światłami LED mają agresywny wygląd.

Levorg jest nieco mniejszy od bratniego Outbacka i nie ma uterenowionego charakteru. Tutaj ewidentnie widać żyłkę sportowca. Auto ma 4690 mm długości, 1780 szerokości oraz 1490 mm (z anteną) wysokości. Pojemność bagażnika wynosi 522 litry, po złożeniu tylnych siedzeń wzrasta do 1446 litrów.

Subaru Levorg dostępne jest tylko z jednym silnikiem benzynowym 1.6 turbo w układzie bokser o mocy 170 KM i 250 Nm. Wszystkie odmiany są dostępne z bezstopniową skrzynią Lineartronic. Mieliśmy okazję sprawdzić, jak sprawuje się ta jednostka.

Ceny Subaru Levorga w Polsce

Model Wersja Ceny w euro
Levorg 1.6 GT (na indywidualne zamówienie) 28 000
Levorg 1.6 GT-S Comfort 30 000
Levorg 1.6 GT-S Sport 32 500
     
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 129 090 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Subaru Levorg | ceny w Polsce

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij