auto motor i sport poleca:

Subaru WRX Concept: co masz pod maską?

Poleć ten artykuł:

Patrząc na ten koncept nie możemy się doczekać kiedy wyjedzie na drogi, najlepiej w takim wydaniu jak tutaj!

Zobacz całą galerię

WRX Concept debiutuje właśnie w Nowym Jorku. To zapowiedź nowej generacji WRX-a lub też całkiem nowego modelu, pozycjonowanego wyżej niż BRZ. Niestety nie wiadomo co siedzi pod maską tego cuda, ale patrząc na jego muskularne linie i ostre spojrzenie nie może być to nic słabego.

Maska ma charakterystyczny wlot powietrza, dach wykonany jest z karbonu aby odjąć zbędnych kilogramów na wadze, w porównaniu do Imprezy WRX koncept jest szerszy i niższy co nadaje sylwetce agresywnego tonu. Cokolwiek pracuje pod maską swoje dźwięki wygrywa poprzez układ wydechowy zakończony dwoma podwójnym końcówkami. W nadkolach mamy zaś 20-calowe felgi BBS, spod których wyzierają żółte zaciski.

Do Subaru mamy tylko jedną prośbę. Nie zmieniajcie niczego, po prostu wprowadźcie ten samochód do produkcji. Jak najszybciej!

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 197 938 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Subaru | WRX Concept | New York Auto Show

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (1)

Samuraj, 28 marca 2013, 18:31

Odpowiedź jest prosta - pewnie go nigdy nie zobaczymy (nowe Subaru mają być rzekomo pozbawione charakterystycznego wlotu na masce). :(
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij