Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ

1


OCEŃ

Subaru WRX Concept: co masz pod maską?

Patrząc na ten koncept nie możemy się doczekać kiedy wyjedzie na drogi, najlepiej w takim wydaniu jak tutaj!

Subaru WRX Concept

WRX Concept debiutuje właśnie w Nowym Jorku. To zapowiedź nowej generacji WRX-a lub też całkiem nowego modelu, pozycjonowanego wyżej niż BRZ. Niestety nie wiadomo co siedzi pod maską tego cuda, ale patrząc na jego muskularne linie i ostre spojrzenie nie może być to nic słabego.

Maska ma charakterystyczny wlot powietrza, dach wykonany jest z karbonu aby odjąć zbędnych kilogramów na wadze, w porównaniu do Imprezy WRX koncept jest szerszy i niższy co nadaje sylwetce agresywnego tonu. Cokolwiek pracuje pod maską swoje dźwięki wygrywa poprzez układ wydechowy zakończony dwoma podwójnym końcówkami. W nadkolach mamy zaś 20-calowe felgi BBS, spod których wyzierają żółte zaciski.

Do Subaru mamy tylko jedną prośbę. Nie zmieniajcie niczego, po prostu wprowadźcie ten samochód do produkcji. Jak najszybciej!

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 197 975 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Odpowiedź jest prosta - pewnie go nigdy nie zobaczymy (nowe Subaru mają być rzekomo pozbawione charakterystycznego wlotu na masce). :(

  Samuraj, 2013-03-28 19:31:54
 • avatar
  zgłoś
  Patrząc na ten koncept nie możemy się doczekać kiedy wyjedzie na drogi, najlepiej w takim wydaniu jak tutaj!Zobacz artykuł
  auto motor i sport, 2013-03-28 09:40:30
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij