auto motor i sport poleca:

Subaru WRX STI TRAX, czyli zimowy czołg na filmie

Poleć ten artykuł:

Oto TRAX - zimowa odsłona Imprezy, której nie straszne nawet największe muldy i zaspy.

Subaru WRX STI TRAX

TRAX, bazujący na najnowszej Imprezie, debiutuje na trwających właśnie targach SEMA. Egzemplarz ten został zbudowany przez amerykańską firmę o nazwie Vermont Sportscar specjalnie dla Kena Blocka - geniusza jazdy poślizgami.

To, czym pojazd odróżnia się od swojej "letniej" wersji to cztery gąsienice, które zastąpiły koła z oponami. Tym sposobem TRAX to 100-procentowa Impreza o niesamowitych możliwościach na śniegu.

Specjaliści z Vermont Sportscar "pozbyli się" dużej części wnętrza. Zabieg ten umożliwił wstawienie klatki bezpieczeństwa, a także pokładowego systemu przeciwpożarowego. Wewnątrz Imprezy zamontowano też sportowe fotele Recaro i wstawiono karbonowe dodatki w drzwi.

Impreza zawsze zachwycała znakomitymi silnikami. Nie inaczej jest w przypadku TRAX-a, który napędzany jest dobrze znanym 2,5-litrowym bokserem. Dzięki zmianom w oprogramowaniu komputera, motor osiąga równe 400 koni mechanicznych mocy i 540 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Kierowca obsługuje 5-stopniową skrzynię mechaniczną o krótkich przełożeniach. Może on również korygować ustawienia amortyzatorów, a także centralnego mechanizmu różnicowego o nazwie DCCD. 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z popisami Kena Blocka w TRAX-ie. 

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 197 938 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Subaru | WRX STI | TRAX | czołg | zima

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij