auto motor i sport poleca:

Sunlight Edition – wakacyjna seria limitowana Suzuki

Poleć ten artykuł:

Suzuki Swift

 Według informacji prasowej, przygotowano ją "z myślą o wakacyjnych wojażach". W porównaniu z wersją standardową słoneczny Swift został wzbogacony o przednie światła przeciwmgłowe oraz 15" felgi aluminiowe. Otrzymał także system kluczyka elektronicznego, który umożliwia odblokowanie drzwi i uruchomienie pojazdu bez konieczności przetrząsania kieszeni i torebek w poszukiwaniu tradycyjnego kluczyka.

Swift Sunlight Edition podobnie jak standardowe wersje wyposażony jest m.in. w 6 poduszek powietrznych, ABS+EBD+BAS, klimatyzację z filtrem przeciwpyłkowym, pakiet elektryczny dla lusterek zewnętrznych i szyb w drzwiach przednich, zamek centralny ze zdalnym sterowaniem i radioodtwarzacz CD/MP3 wraz z przyciskami sterowania w skórzanym kole kierownicy.

Cena detaliczna Suzuki Swift Sunlight Edition została ustalona na poziomie 43 900 zł dla wersji 3-drzwiowej i 46 900 zł dla wersji 5-drzwiowej.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 50 890 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Suzuki | Swift | Sunlight Edition

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij