auto motor i sport poleca:

Super(b)produkcja

Poleć ten artykuł:

Skoda Superb Zobacz całą galerię

Pierwsza egzemplarz auta otrzymał czerwony lakier Rosso Brunnelo i 2-litrowy wysokoprężny silnik TDI, wyposażony w filtr cząstek stałych. Poprzedni Superb wytwarzany był również w zakładzie w Kvasinach, choć jego montaż odbywał się także na Ukrainie, w Indiach, w Bośni oraz w Kazachstanie. Łącznie do marca bieżącego roku z linii produkcyjnej zjechało 133 955 tych aut.

"Decyzja o produkcji pojazdu klasy wyższej średniej otworzyła przed firmą Skoda nowe horyzonty, przyczyniając się w znaczący sposób do zwiększenia jej prestiżu. Nowy Superb niesie ze sobą świeże spojrzenie na pojazdy tej klasy. Nie mamy wątpliwości, że klienci z entuzjazmem przyjmą przestronne wnętrze, nowatorski system otwierania pokrywy bagażnika, a także niezwykłą wartość, jaką reprezentuje sobą to auto" - powiedział Horst Mühl, członek zarządu firmy Skoda Auto odpowiedzialny za kwestie produkcji oraz logistyki.

Źródło: Skoda

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 87 610 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Skoda | Superb | produkcja | limuzyna

Oceń artykuł:

4,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij