auto motor i sport poleca:

Suzuki Alto - więcej szczegółów

Poleć ten artykuł:

Suzuki Alto 2008 Zobacz całą galerię

Na zewnątrz wygląda nowocześnie i zadziornie. Ale po bliższym kontakcie widać, ze to tanie auto. Szyby w drzwiach tylnych są tylko uchylane, we wnętrzu są tanie i cienkie plastiki, a przed pasażerem ani śladu schowka. Trzeba jednak przyznać, ze kabina została zaprojektowana ze smakiem.

Bagażnik Alto mieści jedyne 129 litrów i ma bardzo wysoki próg załadunkowy. Maksymalnie do wnętrza autka można zabrać bagaż o pojemności 774 litrów.

Pod maską małego Suzuki pracuje 1-litrowy silnik o mocy 50 kW, który pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 14 s (z czterostopniowym automatem uzyskanie tej samej prędkości zajmuje aż 17 s) i osiągnięcie prędkości maksymalnej 155 km/h (150 km/h z automatem).

Ważniejsza od osiągów jest ekonomia, wyrażająca się średnim zużyciem paliwa na poziomie 4,5 l/100 km lub 5,3 l/100 km w aucie z automatem. Przy tym silnik spełnia normę emisji spalin Euro 5.

Alto może być wyposażone w aż 6 poduszek powietrznych, czy układ ESP.

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji związanych z targami motoryzacyjnymi - Paryż 2008

Źródło: informacja własna

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Suzuki | Alto | Paris Motor Show

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij