auto motor i sport poleca:

Suzuki oficjalnym parnterem Euro 2016

Poleć ten artykuł:

Nie chodzi o piłkę nożną, ale o Mistrzostwa Europy Piłkarzy Ręcznych EURO 2016. Suzuki zostaje oficjalnym partnerem imprezy.

Suzuki Euro 2016

Marka Suzuki to nie tylko samochody, ale japońska marka może także kojarzyć się z aktywnym stylem życia i sportem, który promuje i wspiera od lat. Zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej Euro 2016 to doskonała okazja, aby wesprzeć polskich zawodników.

- Nie jest to pierwsza współpraca marki Suzuki z piłką ręczną. W roku 2015 Suzuki zawarło umowę z klubem Vive Kielce. Projekt przyniósł nam wiele satysfakcji, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuację zaangażowania w piłką ręczną. Już teraz Suzuki Motor Poland zostało Narodowym Dostawcą MEN'S EHF EURO 2016 i kibicuje drużynie Reprezentacji Polski w rozgrywkach o tytuł Mistrza Europy. - podsumowuje Piotr Dulnik, Dyrektor Generalny Suzuki Motor Poland.

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. Już w listopadzie podczas Międzynarodowego Turnieju w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Gdańsku oraz w grudniu we Wrocławiu będzie można obejrzeć pierwsze rozgrywki polskich szczypiornistów.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 61 100 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Suzuki | euro | Partner

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij