Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Symulator jazdy zrobiony z Subaru Imprezy

Subaru Impreza WRC to legenda rajdów samochodowych, która zwycięsko przejeżdżała dziesiątki OES-ów. Ten egzemplarz co prawda nie jeździ, ale za to ma bardzo ciekawie "urządzone" wnętrze. Zainstalowano tam symulator jazdy.

2015-07-16
Symulator Subaru Impreza

"Chudy" budował go dwa lata. Jako bazę do symulatora wykorzystał Subaru Imprezę WRC z 1996 roku. Takim autem startował w rajdach m.in. Colin McRae. Środek jak w prawdziwej rajdówce - klatka bezpieczeństwa, sportowy fotel i oddająca realne wrażenia z jazdy kierownica Logitech G27. Efekt realizmu uzyskano też poprzez dwa monitory na przedniej szybie, które odwzorowują pole widzenia kierowcy. Za dźwięk odpowiada potężny sprzęt firmy Technics.

Zamiast czterech cylindrów w układzie bokser zamontowano tu 4-rdzeniowy komputer z prawdopodobnie najlepszym symulatorem jazdy - Richard Burns Rally. Na tej grze Robert Kubica zdobył tytuł Mistrza Polski w wirtualnej lidze rajdowej.

Cały projekt kosztował "Chudego" aż 20 tys. złotych. "Myślę, że było warto, spełniłem w ten sposób swoje dziecięce marzenie" - mówi z uśmiechem twórca.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 97 236 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Jeśli ktoś jest chętny aby nas zaprosić na swoja imprezę to podaje do siebie namiary
   biuro@symulatorsubaru.pl

  chudygsm, 2015-07-16 16:30:43
 • avatar
  zgłoś
  <p>W naszym kraju nie brakuje ludzi z wyobraźnią i żyłką pasjonata motoryzacji. Jedni robią repliki, drudzy rekonstruują klasyki. A jeszcze inni tworzą z prawdziwych aut symulatory jazdy. Ciekawym projektem jest symulator na bazie Subaru Imprezy.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Symulator-jazdy-zrobiony-z-Subaru-Imprezy,20188,1">Zobacz artykuł</a>
  auto motor i sport, 2015-07-16 13:47:33
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij