auto motor i sport poleca:

Szybko jak się da

Poleć ten artykuł:

INNI O LOEBIE

Sebastian Loeb Zobacz całą galerię

>> Oliver Quesnel (szef Citroën Red Bull Team): Sebastien mówi, że nie osiągnąłby tego wszystkiego bez zespołu. To daje nam olbrzymią motywację. Ale bądźmy szczerzy, Sebastien jest wyjątkowy. Jest jeden Sebastien Loeb i bycie częścią jego sukcesów to prawdziwa przyjemność i powód do dumy. Sebastien jest jak rekin - ostry i skupiony. Nigdy nie trzeba go zachęcać do walki i motywować.
>> Mikko Hirvonen (kierowca rajdowy): To niesamowite, że potrafi jechać ciągle na granicy ryzyka i nie popełnić najmniejszego błędu. Do tego, nie uczył się latami rajdowego rzemiosła. On po prostu jest wielkim talentem, który szybkość ma we krwi. Jest też niesamowicie odporny na presję, potrafi skoncentrować się i nie przejmować drobiazgami.
>> Daniel Elena (pilot Loeba): Sebastien jest genialnym kierowcą z kilku powodów. Po pierwsze, zawsze zachowuje zimną krew i zawsze jeździ z głową. Ma niesamowitą koordynację i refleks. Wygląda na to, że ma fotografi czną pamięć, dzięki czemu potrafi dobrać taki tor jazdy, jaki nikomu innemu nie przyjdzie do głowy. Po drugie, to prawdziwy sportowiec. Mentalnie zawsze w pełni formy i zawsze w pełni skoncentrowany. Do tego zna doskonale samochód i wie jak wykorzystać jego potencjał jednocześnie szanując go. Kolejną sprawą jest jego system opisu. Określa kąty zakrętów z dokładnością do 5 stopni i zwraca uwagę na najmniejsze detale. To trochę jak malowanie obrazu. Opisuje wszystko to, co może mieć wpływ na jazdę. Stanowi wzór, trudny do osiągnięcia. Wiem, że jeśli zdecyduje się zakończyć karierę, ja nie usiądę już obok nikogo innego na prawym fotelu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 44 490 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Sebastian Loeb | Citroen | wywiad

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij