auto motor i sport poleca:

TOP 5 - najdroższe supersamochody na otomoto.pl

Poleć ten artykuł:

Ile kosztuje najdroższy supersamochód, którego ofertę sprzedaży można znaleźć na najpopularniejszym w Polsce portalu? Milion, dwa miliony? Dużo więcej. Oto pięć najdroższych modeli w polskim internecie!

Rynek samochodów luksusowych w Polsce stale się rozwija. Mamy już nad Wisłą wielu oficjalnych dealerów ekskluzywnych marek m.in. Porsche, Ferrari, Bentley'a, Rolls-Royce'a, Maserati, Astona Martina i Lamborghini.

W zeszłym roku w Polsce kupiono 40 tys. samochodów marek premium, co stanowi 11% wszystkich sprzedanych nowych samochodów. Oczywiście pierwszą trójkę stanowią samochodu Audi, BMW i Mercedesa, ale na dalszych pozycjach są także auta bardzo luksusowych marek.

Liderem jest tutaj Porsche, które sprzedało w Polsce w 2015 roku 861 aut. Dalej są Maserati (44 szt.), Ferrari (28 szt.), Bentley (15 szt.), Rolls-Royce (6 szt.), Aston Martin (3 szt.), Lamborghini (3 szt.) i Morgan (1 szt.).

Ale które z nich są najdroższe? Przejrzeliśmy oferty sprzedaży na najpopularniejszym portalu aukcyjnym w Polsce (otomoto.pl) i wybraliśmy TOP 5 najwyżej wycenianych pojazdów.

Tagi: otomoto | internet | supersamochód | Bugatti Veyron | Porsche 918 Spyder | Ferrari 599 | Mercedes

Oceń artykuł:

2,30

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij