auto motor i sport poleca:

Tajemnicze prototypy z sekretnej fabryki

Poleć ten artykuł:

Czy zastanawiałeś się kiedyś gdzie producenci budują prototypy? Jak powstają pierwsze egzemplarze nowych modeli, jak przygotowuje się "muły testowe"? Kwestie te wyjaśnia pięciominutowy film przygotowany przez BMW. Dowiadujemy się z niego o istnieniu tajemniczej "fabryki zero" w kompleksie BMW w Monachium. To właśnie tam budowane są pierwsze egzemplarze nowych modeli, prototypy, które potem przechodzą kolejne stadia rozwoju. I to tam ustala się jak będą budowane modele seryjne. Pierwsze z nich składane są ręcznie, by móc zaprojektować maszyny, które będą odpowiedzialne za ich budowę na linii produkcyjnej.

Przy okazji dowiadujemy się jak powstają plastikowe elementy nadwozia, które mają ukryć prawdziwy wygląd przedprodukcyjnych modeli. Widziałeś kwadratowy tył modelu X6? Zobaczysz go na wideo.

A co najciekawsze, w trakcie filmu można "zobaczyć" prototyp kolejnego modelu, który wyjedzie na ulice za kilka lat. Zapraszamy na film:


Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij