auto motor i sport poleca:

Tajemniczy koncept DS

Poleć ten artykuł:

DS Automobiles zaprezentuje na targach we Frankfurcie swój nowy koncept. Ma on sprawić, że francuski producent nie będzie już postrzegany jako submarka należąca do Citroena.

Od jakiegoś czasu marka DS zaczyna działać na swój rachunek, niezależnie od Citroena, pozostając jednak pod kuratelą koncernu PSA. Na razie działania w tej kwestii nie były zbyt radykalne, ale przyszedł czas na bardziej konkretne plany.

Marka DS potrzebuje flagowego modelu, który został wstępnie zapowiedziany na 2018 rok, a nowy koncept we Frankfurcie będzie prawdopodobnie jego zapowiedzią. Francuski producent milczy w kwestii konkretów, więc pozostaje czekać na oficjalne odsłonięcie już za kilkanaście dni.

Tuż obok niego pojawi się odświeżona wersja DS4, która będzie teraz dostępna w wersji Crossback. Na premierę czeka jeszcze europejskie wydanie crossovera o nazwie DS 6WR, który na razie jest przeznaczony wyłącznie dla odbiorców z Azji.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: DS | Citroen DS4 | frankfurt2015

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij