auto motor i sport poleca:

Tak może wyglądać nowe Audi RS4

Poleć ten artykuł:

Obecne Audi RS4 pojawiło się dopiero pięć lat po premierze zwykłej "A4", przy okazji faceliftingu. Teraz, po premierze nowej generacji już pojawiają się "gdybania" i spekulacje o nowym RS4.

Audi RS4 B9

Wczoraj przywitaliśmy nowe Audi A4, a dziś już możemy zagłębić się w informacje o RS4. Nie wiadomo, czy Audi pójdzie tokiem obecnego rozumowania, tzn. wypuści tylko mocną odmianę kombi czy zdecyduje się też na sedana.

Przewiduje się, że wolnossąca V-ósemka, montowana w obecnym RS4, którą jeździli nasi koledzy zostanie zastąpiona bardziej wydajnym silnikiem V6 turbo. Być może będzie to rozbudowany i mocniejszy silnik z obecnego Audi S4, czyli 3.0 TFSI, który ma obecnie 333 KM i 440 Nm.

Biorąc pod uwagę nową Giulię i jej 510 KM, w nowym RS4 możemy spodziewać się mocy przekraczającej barierę 500 KM. Mocne Audi ma zadebiutować na przełomie 2016 i 2017 roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi | RS4

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (1)

alek, 2 lipca 2015, 19:12

Zapowiada się ciekawie. Wydaję mi się czy te światła w audikach i seatach są bardzo podobne. Zwłaszcza prezentowany model ma podobne do leona.
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij