auto motor i sport poleca:

Tak wygląda Porsche Panamera!

Poleć ten artykuł:

Porsche Panamera

Informacje o pierwszym czterodrzwiowym Porsche przeciekają do świata motoryzacji już od kilku lat. Podobnie jak w przypadku wielu innych nowych modeli aut, pierwsze zdjęcia pokazywały mocno zamaskowane samochody, w których sylwetkach trudno było dostrzec jakieś konkretne kształty.

Na zdjęciu naszego Czytelnika można dojrzeć wyraźną sylwetkę Panamery. Uwagę zwracają światła tylne w kształcie kropli deszczu oraz duża pokrywa bagażnika ze spoilerem, który zapewne wysuwa się po przekroczeniu pewnej prędkości dla lepszego docisku tylnej osi.

Naszemu Czytelnikowi udało się zrobić tylko jedną fotografię Panamery. Gdy jej kierowca zorientował się, że jest "śledzony" schował się za jego auto, a potem wyprzedził je i gwałtownie odjechał, wykorzystując zwężenie na autostradzie.

Oficjalna premiera Porsche Panamery nastąpi w przyszłym roku. Zamiarem konstruktorów jest stworzenie samochodu, który byłby przynajmniej tak szybki jak BMW M5.

Źródło: Informacja własna

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 746 190 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Porsche | Panamera

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij