Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Tak wygląda Porsche Panamera!

Porsche Panamera Porsche Panamera

Informacje o pierwszym czterodrzwiowym Porsche przeciekają do świata motoryzacji już od kilku lat. Podobnie jak w przypadku wielu innych nowych modeli aut, pierwsze zdjęcia pokazywały mocno zamaskowane samochody, w których sylwetkach trudno było dostrzec jakieś konkretne kształty.

Na zdjęciu naszego Czytelnika można dojrzeć wyraźną sylwetkę Panamery. Uwagę zwracają światła tylne w kształcie kropli deszczu oraz duża pokrywa bagażnika ze spoilerem, który zapewne wysuwa się po przekroczeniu pewnej prędkości dla lepszego docisku tylnej osi.

Naszemu Czytelnikowi udało się zrobić tylko jedną fotografię Panamery. Gdy jej kierowca zorientował się, że jest "śledzony" schował się za jego auto, a potem wyprzedził je i gwałtownie odjechał, wykorzystując zwężenie na autostradzie.

Oficjalna premiera Porsche Panamery nastąpi w przyszłym roku. Zamiarem konstruktorów jest stworzenie samochodu, który byłby przynajmniej tak szybki jak BMW M5.

Źródło: Informacja własna

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 415 360 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Jestem tylko ciekawy, do jakiej klasy samochodow zaliczycie Panamere w waszym plebiscycie... pozdrawiam
  ~espanol, 2008-07-07 00:57:33
 • avatar
  zgłoś
  on JEST zamaskowany tylko dość sprytnie.Znaczna część tego samochodu była "wygładzona" czymś na kształt osłon w kolorze lakieru.Na zdjęciu tego niestety nie widać.
  ~pbl, 2008-07-03 17:39:24
 • avatar
  zgłoś
  Co ciekawe , auto jest ( a w każdym razie na zdjęciu tego nie widać ) pozbawione kamuflażu maskującego . Skoro Porsche tak śmiało sobie poczyna , to może premiera będzie już w październiku ??? Swoją drogą pewnie tu też znajdzie się diesel he he he Czterodrzwiowa limuzyna z ropniakiem pod maską od Porsche ? Czemu nie he he
  ~AMiS Fan :), 2008-07-03 12:34:12
 • avatar
  zgłoś
  Nasi Czytelnicy są bardzo wyczuleni na wszelkie motoryzacyjne nowości. Oto zdjęcie zamaskowanego Porsche Panamera, nadesłane przez Pana Przemka Błaszczyka.
  auto motor i sport, 2008-07-03 11:23:37
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij