Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Tak wygląda koncept kompaktowego Lexusa

Lexus LF-Ch Lexus LF-Ch

Przyszły, mały Lexus na rynku ma konkurować z takimi autami, jak Audi A3, BMW serii 1, czy Mercedesy klasy A oraz B. Japońskie auto, mające w produkcyjnej wersji zadebiutować już w marcu, podczas salonu samochodowego w Genewie, w stosunku do wyżej wymienionych ma kilka atutów.

Pierwszy z nich to fakt, że jego najwięksi konkurenci na rynku są już od dobrych kilku lat, dlatego w momencie swojej rynkowej premiery, LF-Ch będzie propozycją znacznie bardziej świeżą i zapewne nowoczesną.

Po drugie, Lexus zapowiada, że jego auto otrzyma napęd hybrydowy, co oznacza, że będzie pierwszym kompaktem z segmentu Premium o takim rodzaju napędu. Japończycy mówią tutaj o zastosowaniu układu znanego z modelu HS250h i wytwarzającego łączną moc 187 koni mechanicznych.

Światowa premiera kompaktowego konceptu Lexusa nastąpi już 15 września. Na razie dysponujemy pierwszym zdjęciem tego samochodu. Wygląda ciekawie. Prawda?

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 147 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Luksusowa marka Toyoty szykuje mocny atak na europejski rynek. Pomóc Lexusowi w tym ma kompaktowy model, którego prototyp o nazwie LF-Ch pojawi się na salonie samochodowym we Frankfurcie.
    auto motor i sport, 2009-09-01 17:26:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij