auto motor i sport poleca:

Tak wygląda nowe Volvo S60

Poleć ten artykuł:

Volvo S60 Zobacz całą galerię

"Nowe Volvo S60 wygląda i prowadzi się całkowicie odmiennie od poprzednich samochodów naszej marki" - deklaruje Stephen Odell, CEO Volvo Car Corporation.

Niestety, na potwierdzenie drugiej części jego słów, klienci będą zmuszeni poczekać przynajmniej do połowy przyszłego roku, kiedy to w fabryce szwedzkiej marki w belgijskim Ghent, pełną parą ruszy produkcja tego samochodu.

S-sześćdziesiątka wnosi pewien powiew świeżości do gamy modeli Volvo, a swoją sylwetką bardzo mocno przypomina koncept prezentowany w tym roku na targach motoryzacyjnych w Detroit.

Przypomnijmy, że poprzednie wcielenie tego auto pozostawało w produkcji od 2001 roku aż do 31 marca bieżącego roku, kiedy to bramy fabryki opuścił jego ostatni egzemplarz. Wynika to z faktu, że S60 było jednym z najchętniej kupowanych sedanów segmentu Premium, także w Polsce.

Samochód wyposażony będzie standardowo w najnowszy system bezpieczeństwa czynnego Volvo o nazwie Pedestrian Safety wykrywający pieszych na drodze samochodu.

O nowym Volvo S60 poczytasz także tutaj.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 125 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volvo | S60 | nowy model

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij