auto motor i sport poleca:

Targi Motor Show Poznań 2015: Nasze stoisko

Poleć ten artykuł:

Poznań Motor Show to impreza z wieloletnimi korzeniami, a ostatnimi laty przybrała rozmiarów na skalę międzynarodową. Musimy tam być. Zobacz, dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko.

Stoisko amis Motor Show Poznań

Rozpoczynamy już w czwartek 9.04 z samego rana i będziemy tam przez cały czas trwania targów, czyli do niedzieli 12.04. Na miejscu obecny będzie redaktor naczelny, którego będziecie mogli wypytać o szczegóły naszej pracy.

Na stoisku będzie można zagrać na profesjonalnym symulatorze samochodowym SIM. Ale najważniejsze są oczywiście samochody. U nas stanie Praga (jej test w kwietniowym numerze) w wersji wyścigowej - tego auta nie znajdziecie nigdzie indziej.

Znajdziecie nas w hali 6A razem z m.in. BMW, Mazdą, Mitsubishi. Jesteśmy na przeciwko stoiska Aprilii. Dokładniejszą lokalizację znajdziesz na stronie.

Poznań Motor Show 2015 jest otwarte dla szerokiej publiczności od piątku 10.04 do niedzieli 12.04 w godzinach 10-18. Czekamy na Ciebie!

Tagi: targi | Poznan Motor Show | 2015 | auto motor i sport

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij