auto motor i sport poleca:

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Infiniti pokaże QX30, zapowiedź małego SUV-a

Poleć ten artykuł:

Luksusowa marka Nissana szykuje się do ataku na małe SUV-y innych marek premium. Ekscytująca karoseria to coś, co Infiniti QX30 na pewno zagwarantuje już w standardzie.

W Infiniti przyzwyczaili już nas, że prezentowane przez nich concept cary są niezwykle emocjonujące, epatujące elegancją i przyciągające wzrok jak mało które auta. Nie inaczej jest w przypadku QX30, czyli prototypu niewielkiego SUV-a, który z pewnością trafi do produkcji seryjnej, po to, by zabierać klientów Audi Q3, Mercedesa GLA czy BMW X1.

Przy projektowaniu QX30 designerom przyświecała idea zaoszczędzenia kierowcy strachu o potencjalne uszkodzenia mogące oszpecić karoserię ich auta podczas jazdy w mieście i poza nim. Efektem ich troski jest więc „stylowa ochrona”, widoczna w postaci pokaźnych nakładek na progi oraz zderzaki.

Bardzo byśmy sobie życzyli, żeby produkcyjna wersja nie odbiegała mocno od konceptu ze zdjęcia, który aż poraża dbałością o detale i płynnością wszystkich lini dających charakterystyczny dla Infiniti efekt „podwójnej fali”.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 950 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Targi Genewa 2015 | Targi Motoryzacyjne Genewa 2015 | Infiniti | Concept

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij