Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: VW Caddy Maxi

VW Caddy Maxi jest przedłużoną wersją osobowego Caddy. Teraz do oferty dołączają nowe silniki i bardziej wyrazisty design.

Przy rozłożonych dwóch rzędach siedzeń w odświeżonym VW Caddy Maxi bagażnik pomieści 530 litrów załadunku. Po złożeniu lub całkowitemu zdemontowaniu trzeciego rzędu pojemność rośnie do 1350 litrów. Dodatkowe wyjęcie drugiego rzędu foteli z auto zwiększa pojemność bagażnika do 3700 litrów, to jest o 848 litrów więcej niż w krótszym Caddy. Idealne auto na remont.

Pod maską Caddy Maxi po faceliftingu czuć wiaterek nowej technologii. Bazę silników TDI stanowi czterocylindrowy motor 2.0 TDI o mocy 102 KM. Ta sama jednostka może osiągać też 150 KM.

Silników benzynowych w poliftingowym Caddy Maxi jest dwa. Trzycylindrowy TSI o pojemności 1,0 i mocy 102 KM oraz czterocylindrowy TSI 1,4 o mocy 125 KM.

Nowoczesne technologię widać też w kategorii bezpieczeństwa. Liczne systemy oferowane do Caddy Maxi, chronią pasażerów i wspierają kierowcę. To m.in. Front Assist, obejmujący funkcję awaryjnego hamowania w mieście, boczne poduszki powietrzne i kurtyny, asystent świateł drogowych Light Assist oraz system rozpoznający zmęczenie kierowcy. Opcjonalnie można będzie zamówić aktywny tempomat z systemem regulacji odległości ACC.

Ceny Caddy Maxi w Niemczech rozpoczynają się od 18.590 euro z silnikiem TSI o mocy 125 KM. Osobowy Caddy w wersji Conceptline z takim samym silnikiem kosztuje 18.960 euro. Ceny nie zawierają VAT-u.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 76 691 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Na Targach w Genewie Volkswagen przedstawia premierę z polskimi korzeniami. Volkswagen Caddy Maxi jest produkowany w Poznaniu i teraz przechodzi gruntowny facelifting.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/VW-Volkswagen-Caddy-Maxi-Targi-Genewa-2015-Targi-Motoryzacyjne-Genewa-2015,19170,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-03-04 15:55:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij