auto motor i sport poleca:

Targi Samochodowe Genewa 2015: Najbardziej oczekiwane premiery

Poleć ten artykuł:

Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie już marcu kilkadziesiąt aut będzie miało swoje oficjalne premiery. Przedstawiamy Wam, naszym zdaniem najciekawsze z nich.

Nowe Ferrari 488 GTB, Skoda Superb, Porsche Cayman GT4, Audi R8

 

Ferrari 488 GTB

Nowy model zastąpi, zaprezentowaną w 2009 roku 458 Italię. W 488 GTB (Gran Turismo Berlinetta) pojawi się też nowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 670 KM i aż 760 Nm. Nazewnictwem i stylistyką auto nawiązuje do klasycznego modelu 308 GTB. Ferrari znalazło się na pierwszym miejscu naszej listy, bowiem na to auto czekamy najbardziej.

 

Porsche Cayman GT4

Z wcale nie mniejszą ekscytacją niż na Ferrari, czekamy na to auto. To mniejszy i tańszy odpowiednik hardkorowego 911 GT3. Cayman GT4 pożyczył od starszego brata układ hamulcowy. Silnik także pochodzi z "911", ale z bardziej cywilizowanej odmiany Carrera S. Na północnej pętli toru Nürburgring, ostry Cayman wykręcił czas równy 7 minutom i 40 sekundom, co czyni go najszybszym w segmencie.

 

Skoda Superb

To najbardziej przyziemne auto w naszym zestawieniu, które miało swoją premierę kilka dni temu. Nie omieszkaliśmy jednak wstawić Skody Superb do naszego zestawienia, ponieważ w Genewie będzie wzbudzała niemałe zainteresowanie. Wśród swoich konkurentów dominuje ilością miejsca w kabinie i ciekawymi rozwiązaniami "Simply clever".

 

Honda Civic Type R

Do nowego Civica po raz pierwszy w historii sportowej odmiany Type R zawitał silnik z turbo. 2-litrowy motor i-VTEC rozwija teraz 280 KM i osiągami z pewnością dorównuje Golfowi R, czy Leonowi Cupra. Jednak stylistyką zdecydowania góruje nad swoimi rywalami. Wygląda jak wściekła, japońska wyścigówka. Czekamy z niecierpliwością!

 

Aston Martin

Na stoisku Astona będzie tłoczno. Brytyjczycy szykuję dwie bardzo ciekawe premiery. Jedną ujawnili, dotyczącą modelu Vantage GT3 ujawnili dość niedawno, ale już bardzo ciekawy Vulcan, trzymany jest w ścisłej tajemnicy. Nie mniej, czekamy na oba auta!

 

Tagi: Targi Motoryzacyjne Genewa 2015 | Targi Genewa 2015 | premiery

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij