auto motor i sport poleca:

Targi motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept

Poleć ten artykuł:

Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept to lekko uterenowiona wersja popularnego "dostawczaka", z różowymi akcentami. Jemu teren nie straszny...

Uterenowiony koncept Citroena stawia na praktyczność i styl. Pakowne nadwozie modelu Berlingo zostało "ubrane" w stylowe, różowe dodatki (relingi, obramowanie lamp przeciwmgielnych i grafika na karoserii).

Koncept Berlingo został przygotowany do jazdy w śnieżnym terenie, dlatego nie mogło tu zabraknąć śniegowych łańcuchów, a także wyposażenia niezbędnego podczas sportów górskich: wspinaczki, czy snowboardu.

Wnętrze auta to 5 niezależnych foteli, obitych szarą tkaniną i kontrastującą różową nicią. Ze środka można podziwiać górskie widoki z dużych szyb oraz panoramicznego dachu Modutop.

Citroenem Berlingo Mountain Vibe Concept Francuzi chcą wypromować nowe Berlingo Multispace. Wątpliwe jest to, czy "fikuśny" koncept trafi kiedyś do produkcji seryjnej. Auto będzie można oglądać podczas targów w Genewie już w marcu 2015 roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 56 690 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: koncept | Concept | Citroen | Berlingo | Geneva Motor Show | Targi Motoryzacyjne Genewa 2015 | Targi Genewa 2015

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij