Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Targi motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept

Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept to lekko uterenowiona wersja popularnego "dostawczaka", z różowymi akcentami. Jemu teren nie straszny...

Uterenowiony koncept Citroena stawia na praktyczność i styl. Pakowne nadwozie modelu Berlingo zostało "ubrane" w stylowe, różowe dodatki (relingi, obramowanie lamp przeciwmgielnych i grafika na karoserii).

Koncept Berlingo został przygotowany do jazdy w śnieżnym terenie, dlatego nie mogło tu zabraknąć śniegowych łańcuchów, a także wyposażenia niezbędnego podczas sportów górskich: wspinaczki, czy snowboardu.

Wnętrze auta to 5 niezależnych foteli, obitych szarą tkaniną i kontrastującą różową nicią. Ze środka można podziwiać górskie widoki z dużych szyb oraz panoramicznego dachu Modutop.

Citroenem Berlingo Mountain Vibe Concept Francuzi chcą wypromować nowe Berlingo Multispace. Wątpliwe jest to, czy "fikuśny" koncept trafi kiedyś do produkcji seryjnej. Auto będzie można oglądać podczas targów w Genewie już w marcu 2015 roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 61 690 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Energetyczny, młodzieżowy, głodny przygód Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept będzie jednym z aut francuskiego producenta na targach motoryzacyjnych w Genewie.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/koncept-Concept-Citroen-Berlingo-Geneva-Motor-Show-Targi-Motoryzacyjne-Genewa-2015-Targi-Genewa-2015,18942,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-02-16 12:03:09
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij