auto motor i sport poleca:

Targi motoryzacyjne Genewa 2015: Kia zapowiada nową Optimę

Poleć ten artykuł:

Koreańczycy bardzo nieśmiało zapowiadają nadejście nowego modelu. Ale już jednym, ciemnym zdjęciem podkręcają naszą ciekawość.

Pokazany na zdjęciu koncepcyjny model segmentu D zostanie zaprezentowany w pełnej krasie już niebawem, 3 marca na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Genewie. Jak można się domyślać concept ten jest zapowiedzią nadejścia zupełnie nowej Optimy. Kiedy tak dobrze przyjrzeć się przodowi auta, można zauważyć, że najnowszy model Kii nie zerwie kategorycznie z dotychczasową stylistyką, a zachowa swój znak rozpoznawczy, czyli tzw. „tygrysi nos”.

Poza zdecydowanym kolorem pojazd zwraca na siebie uwagę ciekawie zaprojektowanymi alufelgami, światłami do jazdy dziennej oraz wlotem powietrza w nadkolach. Za całość odpowiedzialne jest europejskie centrum stylistyczne Kii we Frankfurcie, gdzie jak chwalą się Koreańczycy zaprojektowano już 10 modeli tego producenta.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Kia | Genewa | Targi Motoryzacyjne Genewa 2015 | Targi Genewa 2015

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij