auto motor i sport poleca:

Targi we Frankfurcie: Najważniejsze premiery ostatniej dekady

Poleć ten artykuł:

Wrześniowy salon samochodowy we Frankfurcie zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji wybraliśmy najważniejsze premiery, jakie odbyły się w wystawowych halach nad Menem. 

Targi w Genewie i Frankfurcie to jedne z najważniejszych eventów branży motoryzacyjnej  w Europie. Te genewskie już za nami, a salon samochodowy we Frankfurcie zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku, producenci pokażą na nim dziesiątki nowych modeli i wersji dostępnych już aut, które w najbliższych latach będą biły się z konkurencją o uwagę wybrednego europejskiego klienta.

My cofniemy się lekko w czasie i przyjrzymy się najważniejszym premierom, jakie miały miejsce w frankfurckich halach w ostatniej dekadzie. Trudno jest jednoznacznie określić „ważność” samochodów. Jedne wybraliśmy dlatego, że odniosły ogromny rynkowy sukces i wprost nie można ich pominąć, inne natomiast dlatego że były przełomowe, czy to dla marki, czy to dla całego motoryzacyjnego świata, a jeszcze inne dlatego że były jedyne w swoim rodzaju. 

Tagi: targi motoryzacyjne | Frankfurt Motor Show | premiery

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij