auto motor i sport poleca:

Tata Nano – już 500 tys. zamówień!

Poleć ten artykuł:

Tata Nano Zobacz całą galerię

Cena najtańszego na świecie auta waha się między 1880 a 2780 dolarów, w zależności od wersji wyposażenia. Zamówienia można składać przez Internet lub w jednej z ponad 30 000 placówek w całych Indiach, a okres w którym można to czynić obejmuje dni od 9-25 kwietnia.

Jednak jeszcze przed początkiem oficjalnej sprzedaży, w ciągu pierwszych 5 dni, kiedy Tata Nano zagościło w salonach sprzedaży, czyli od 1 do 6 kwietnia, lista chętnych obejmowała już ponad 51 000 osób.

Do dnia dzisiejszego wzrosła ona ponad dziesięciokrotnie, osiągając wartość powyżej 500 000 oczekujących, co przekroczyło najśmielsze oczekiwania firmy. Indyjska marka przewiduje, że do zamknięcia listy zamówień ilość chętnych jeszcze zdecydowanie wzrośnie i zawierać się będzie w przedziale od 750 000 do 1 000 000 osób.

Koszt rezerwacji Tata Nano wynosi 6 dolarów, jeśli chętny stawi się osobiście w salonie lub 4 dolary, jeśli złoży zamówienie przez Internet. Pierwsza partia 100 000 samochodów zostanie dostarczona wylosowanym komputerowo klientom w lipcu tego roku, pozostali będę musieli uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejną partię aut.

Źródło: Moto Target

 

Tagi: Tata | Nano | sprzedaż | początek sprzedaży

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij