Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Tata Nano – złoty klejnot

Citroen 2CV naszych czasów miał być najtańszym autem świata, którego jedynym zadaniem było transportowanie czterech osób z miejsca na miejsce. Bez krzty frajdy z jazdy, komfortu itp. I niby się udało, ale sprzedaż zaczęła pikować ze względu na niedoróbki, które sprawiają, że kolejne modele stają w ogniu.

Na ratunek podupadającemu wizerunkowi rusza nowa kampania Taty, lansowana przy okazji pięciotysięcznej rocznicy powstania pierwszej indyjskiej biżuterii. Dla uczczenia tej wiekopomnej chwili firma Titan Industries, należąca do koncernu Taty, ogłosiła konkurs na projekt Nano ze złota. Do finału trafiło 13 prac, z których najlepsze możecie zobaczyć w galerii obok. Zwycięski projekt powstanie w fabryce Titana w Bagalore. I w ten sposób najtańszy maluch świata będzie jednocześnie najdroższy. I chyba jego zadaniem będzie przekonanie potencjalnych klientów o bezawaryjności. Bo kto by się odważył pokryć złotem i drogimi kamieniami auto, które samo z siebie mogłoby się zapalić...

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Jak na to patrzę to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Fajnie, że mają jakiś tam jubileusz, ale auto wygląda tragicznie.
  ~Samuraj002, 2011-01-01 13:16:33
 • avatar
  zgłoś
  Genialny komentarz na puentę artykułu. Rzeczywiście, Nano nie jest niewypałem - bo ono wciąż uwielbia się jarać. A teraz jeszcze edycja specjalna, gdzie ktoś (czyli światowej sławy jubiler) pokrył karoserię najtańszego auta świata szlachetnym kruszcem. Skoro "wujek Ratan" myśli, że jego mikrowóz jest taką motoryzacyjną perełką, by należało to zrobić... Czemu jednak wpierw nie ozłocić sobie najnowszego Jaguara lub torebek herbaty?
  airmatic, 2010-12-28 21:02:26
 • avatar
  zgłoś
  Najdroższy, najtańszy maluch świata?
  auto motor i sport, 2010-12-28 08:40:00
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij