auto motor i sport poleca:

Tata w Polsce!

Poleć ten artykuł:

Tata logo Zobacz całą galerię

Tata będzie sprzedawana poprzez japońską firmę handlową Marubeni. Początkowo samochody Tata mają pojawić się w 30 salonach, z czasem ma być ich nawet 40. Nie do końca wiadomo kiedy nastąpi oficjalne początek sprzedaży, jednak pewne źródła mówią o wrześniu bieżącego roku.

Do sprzedaży trafią na początek cztery modele. Będą to dwa rodzaje modelu Indica (hatchback i kombi) oraz pick-up TL i SUV Safari. O tym, czy indyjskie samochody znajdą uznanie w oczach polskich konsumentów, decydować będzie ich cena. W przypadku SUV-ów i pickupów będzie ona zbliżona do japońskich marek. Interesującą propozycją może okazać się Indica, której cena w wersji hatchback kształtować ma się w okolicach 30 000 zł.  

Wielką niewiadomą będzie popyt na Nano. Pojazd reklamowany jako najtańsze auto świata (w Indiach będzie kosztował około 2 5000 USD, w bogatszej wersji europejskiej sporo więcej) może się w naszym kraju pojawić w 2009 r.  

Źródło: Samar

Tagi: Tata | sprzedaż w Polsce

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij