auto motor i sport poleca:

Tesla od Brabusa

Poleć ten artykuł:

Tesla Brabus Zobacz całą galerię

Tesla Roadster to pierwszy na świecie sportowy samochód z napędem elektrycznym, a skoro jest to wersja produkcyjna, to Brabus nie mógł odmówić sobie przyjemności wprowadzenia w nim kilku zmian. Zaczęto od poprawy brzmienia "silnika", montując w samochodzie specjalny generator dźwięków.

Urządzenie pozwala kierowcy wybrać "sound" jednostki napędowej, jaki najbardziej mu w danej chwili odpowiada! Klasyczna V-ósemka, dźwięki silnika wyścigowego lub futurystyczne odgłosy nazwane Beam i Warp - wystarczy jedynie wcisnąć odpowiedni przycisk. Co więcej, natężenie wybranego dźwięku zależne jest od chwilowego wykorzystania mocy przez silnik elektryczny.

Brabus zadbał także o typowe dla tuningu atrybuty. Z przodu zamontowano 18-calowe obręcze aluminiowe z oponami Pirelli P Zero Nero 215/35 ZR 18, a z tyłu znalazły się "dziewiętnastki" obute w gumy w rozmiarze 235/30 ZR 19. Nadwozie Tesli pokryto modnym białym lakierem i uzupełniono dyskretnymi spoilerami i nowymi światłami do jazdy dziennej. Wnętrze robi równie piorunujące wrażenie: skóra i Alkantara to obowiązkowe elementy.

Źródło: Mototarget

 

Tagi: Tesla | Brabus | samochód elektryczny | tuning

Oceń artykuł:

4,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij