auto motor i sport poleca:

Tiguan po lifcie – nieoficjalnie?

Poleć ten artykuł:

Volkswagen Tiguan Zobacz całą galerię

Nie wiadomo na ile grafiki, które widzicie w galerii obok są prawdziwym obrazem nowego Tiguana. Portal Worldcarfans zamieścił zrzut ekranowy przedstawiający niemiecką stronę Volkswagena, na której podobno przez chwilę można było oglądać poliftową wersję Tiguana. Strona już zniknęła i pewnie nie wróci aż do chwili premiery auta w Genewie.

Zmiany, jakie widzimy na zdjęciach, oznaczają nic innego jak dopasowanie modelu do reszty rodziny. Reflektory, osłona chłodnicy, zderzak - w nowym Tiguanie skopiowano elementy, które oglądamy codziennie na polskich ulicach w pozostałych modelach VW. Pewnie podobnie zmienił się tył auta - lampy z diodami LED i przeprojektowany zderzak.

Nie ma żadnych informacji na temat nowych jednostek napędowych w gamie Tiguana. Możemy się tylko spodziewać, że VW popracował nad ograniczeniem zużycia paliwa i odjęciem kilku gramów CO2 z wyziewów z układu wydechowego.

Na oficjalne informacje musimy pewnie poczekać do początku marca.

Źródło: worldcarfans.com

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 151 580 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volkswagen | VW | Tiguan | Genewa 2011

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij