auto motor i sport poleca:

Top 10 - samochody dla samca alfa

Poleć ten artykuł:

Trudno jest wybrać tylko 10 samochodów, bo w historii motoryzacji ręka ludzka wytworzyła dużą ilość fenomenalnych pojazdów. Zadanie nie było łatwe, ale po długich redakcyjnych dyskusjach przedstawiamy 10 aut dla samca alfa.

Uważasz się za samca alfa? Sprawdziłeś się w teście naszych koleżanek i kolegów z Men's Health? Proponujemy żebyś zapoznał się z naszym zestawieniem. Wybraliśmy 10 samochodów, z różnych segmentów, które idealnie pasują do gościa takiego jak Ty. Kilka z nich kupisz wciąż w salonie, a pozostałe są rozchwytywane przez kolekcjonerów. Jednak każdy będzie świetnie prezentował się, gdy zaparkujesz go pod siłownią lub Twoją ulubioną restauracją. W naszym zestawieniu każdy odnajdzie coś dla siebie – są auta czysto sportowe, szybkie SUV-y, ale i nie zabrakło pick-upa do zadań specjalnych. Na drodze mało który samochód jest mu w stanie zagrozić. W terenie gładko pokona napotkane przeszkody i do tego może w skrzyni ładunkowej przewieźć Twojego ulubionego quada, którym szalejesz w wolnych chwilach po leśnych odcinkach.

Masz rodzinę? Gratulujemy, pewnie są dla Ciebie największym skarbem. Przecież sam Don Corleone zwykł mawiać - „Spędzasz czas z rodziną? To dobrze. Mężczyzna, który nie spędza czasu z rodziną, nigdy nie będzie prawdziwym mężczyzną.” Pomyśleliśmy również o Tobie i przygotowaliśmy dwa auta z nadwoziem typu kombi, które pozwolą spakować rodzinę na weekendowy wypad za miasto, a Tobie dostarczą dużą frajdę z jazdy.

Każde z wybranych przez nas aut ma swój własny unikalny styl połączony z odpowiednią mocą silnika. Dwa z nich pochodzą z Włoch i nie są to oczywiste wybory. Kolejne dwa to produkt serwowany głównie na amerykańskim rynku. Nie zabrakło niemieckich modeli doskonałych jak bawarski weisenbier. W "auto motor i sport" mamy ogromny szacunek do klasycznej motoryzacji i przedstawicieli tych samochodów nie mogło u nas zabraknąć.

Zdajemy sobie sprawę, że są w naszym zestawieniu samochody bardzo trudno osiągalne z różnych powodów, np. wszystkie zaplanowane sztuki zostały już wyprzedane. Jednak w życiu każdego samca alfa na liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią jeden z punktów powinien brzmieć „muszę się nim przejechać”! Zapraszamy do lektury. 

Tagi: top 10

Oceń artykuł:

3,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij