auto motor i sport poleca:

Top Gear pod nową nazwą? May, Hammond i Clarkson w Polsce

Poleć ten artykuł:

Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond będą nadal prowadzić program motoryzacyjny, ale pod zmienioną nazwą i w innej stacji. Trójka showmanów pojawią się też w Warszawie.

May, Hammond i Clarkson Live

Po informacji, że Top Gear pozostanie na antenie, lecz ze zmienionym składem, dowiedzieliśmy się, że May, Hammond i Clarkson nie odchodzą na emeryturę. Będą prowadzić nowy program motoryzacyjny w stacji Netflix o nazwie "House of Cars". Nazwa łudząco przypomina odnoszący sukcesy serial z Kevinem Spacey w roli głównej. Na razie nie wiadomo, kiedy nowy program miałby się pojawić na antenie. Na oficjalne oświadczenie musimy nieco poczekać.

Dla fanów Jeremiego Clarksona, Jamesa May'a i Richarda Hammonda mamy dobrą wiadomość. Trójka showmanów pojawi się niedługo w naszym kraju. Pojawią się podczas imprezy Verva Street Racing, która odbędzie się 24 października. Sprzedaż biletów ruszyła 13 maja. Ceny biletów na ebilet.pl oraz w salonach Empik.

Tagi: Top Gear | jeremy clarkson

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij