auto motor i sport poleca:

Top Gear powróci w nowym składzie

Poleć ten artykuł:

Motoryzacyjne show prawdopodobnie wystartuje w odmienionym składzie. Jako prezenterzy Top Gear Philip Glenister, Guy Martin i Jodie Kidd.

Top Gear

Po ostatnim zamieszaniu w Top Gear i zwolnieniu Clarksona z BBC, życie programu było niejasne. Po odejściu "Jezzy" zrezygnowali też Richard Hammond i James May oświadczając, że bez niego nie chcą prowadzić show.

BBC miało trudny orzech do zgryzienia, bowiem Top Gear przynosił rocznie 50 mln funtów, więc decyzja o zdjęciu programu z anteny nie była łatwa. Zdecydowano, że show zostanie, ale w zmienionym składzie prezenterskim.

Brytyjskie media donoszą, że BBC prowadzi negocjacje z aktorem i prezenterem Channel 4 Philipem Glenisterem. Obok niego ma stanąć Guy Martin, motocyklista ścigający się w wyścigach Isle of Man TT. Do składu ma dołączyć również kobieta, występująca w kilku epizodach Top Gear, a także w autorskich programach Clarksona. Mowa o Jodie Kidd - modelka, prezenterka telewizyjna i prowadząca m.in. The Classic Car Show.

Tagi: Top Gear

Oceń artykuł:

3,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij