Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Toyobaru – w marcu w Genewie

Toyota FT-86 Toyota FT-86

Ten model to efekt współpracy Subaru i Toyoty, o którym mówi się już tak długo, że niektórzy zaczęli powątpiewać czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, czy może ma tylko robić marketingowy szum wokół twórców. Tak czy inaczej - wersję obrandowaną gwiazdkami Subaru zobaczymy w marcu. Niestety - jeszcze nie w wersji produkcyjnej, a jako "Rear-Wheel Drive Sports Car Technology Concept". Wciąż nie wiadomo też jaka jednostka posłuży do jego napędu. Prawdopodobnie będzie to 260-konny bokser o pojemności dwóch litrów. Pewnie szczegóły poznamy dopiero pod koniec tego roku, kiedy to planowana jest premiera rynkowej odmiany, do spółki z modelem Toyoty, znanym póki co jako FT-86.

Oprócz sportowego coupe Subaru pokaże model Trezia, który jest odświeżoną Toyotą Verso S, z jedynym słusznym znaczkiem na masce. Zastąpi on w ofercie model Justy. Napędzany będzie 1,3-litrowym benzynowcem, albo 1,4-litrowym dieslem. Dostępny będzie w wersji z napędem na przednią oś, ale podobno na życzenie będzie można sprawić sobie odmianę z napędem na wszystkie koła. Quo vadis, Subaru?

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 750 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  A ja mam nadzieję, że więcej w nim Subaru, a mniej Toyoty.
  eri, 2011-01-17 11:06:31
 • avatar
  zgłoś
  No ta Toyota ładnie się prezentuje. Czekam na efekty od Subaru, ale gdyby auto było nieco podobne do FT to nie miałbym nic przeciwko. Mam nadzieję, że dostaniemy wreszcie porządne coupe od Subaru.
  ~Samuraj, 2011-01-17 10:04:36
 • avatar
  zgłoś
  Genewski salon ma być miejscem prezentacji tylnonapędowego coupe od Subaru. Wreszcie?
  auto motor i sport, 2011-01-17 09:27:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij