auto motor i sport poleca:

Toyota C-HR - zapowiedź nowego crossovera

Poleć ten artykuł:

Toyota C-HR będzie kompaktowym crossoverem, rywalizującym m.in. Oplem Mokką, czy Mitsubishi ASX. Nowy japoński model zobaczymy w produkcyjnej wersji podczas marcowych targów w Genewie.

Zapowiedź Toyoty C-HR

Koncepcyjną Toyotę C-Hr widzieliśmy już dwa lata temu podczas targów w Paryżu, a na szwajcarskim salonie Japończycy pokażą już produkcyjną wersję.

C-HR będzie mniejszym od RAV4 crossoverem z modną stylistyką coupe. Auto ma pomieścić pięć osób. Design ma być "odjechany" i tym Toyota chce przyciągnąć młodszą klientelę. Mocno opadająca linia dachu może świadczyć o niewielkiej ilości miejsca na tylnej kanapie i małej przestrzeni bagażowej. Jednak o tym, jak będzie wyglądała kabina przekonamy się podczas oficjalnej premiery w Genewie.

Nie jest też pewne, co będzie zasilało nową Toyotę C-HR. Mówi się o napędzie hybrydowym, produkowanym w zakładach w Wielkiej Brytanii. Samo auto będzie produkowane w Turcji.

Więcej informacji na temat nowej Toyoty C-HR dowiemy się na targach motoryzacyjnych w Genewie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 79 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Toyota C-HR | crossover | genewa2016

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij